• (0382) 213 90 13
  • aksaraygonuldostlari@gmail.com
  • Kılıçaslan Mahallesi, 68100 Aksaray Merkez/Aksaray
Tanıtım Filmimiz

Aksaray Özel Eğitim,Rehabilitasyon Merkezimiz, topluma karşı sosyal sorumluluğunun bir gereği olarak, eğitim sektöründe bulunmayı görev edinen Özel Tebessüm Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi faaliyetlerini “insan odaklı” bir anlayışla yürütmektedir.

Rehabilitasyon Merkezimizde, Özgül Eğitim Destek Programları, Zihin Engelli (Mental Retardasyon),  Bedensel Engelli (Fizyoterapi), Konuşma Terapisi, Öğrenme Güçlüğü, Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite, Aile Eğitimi gibi her türlü eğitim modern metotlarla yapılmaktadır.

Aksaray Özel Eğitim, Rehabilitasyon Merkezimiz, çağdaş, kurumsal bir iş anlayışı benimsemiş, güncel bilgilerle donatılmış uzman ve nitelikli kadrolarıyla, hasta ve engelli haklarına saygılı ve geleneksel değerlere bağlı kalarak toplumun tüm kesimlerine kaliteli eğitim hizmeti sunmak için yola çıkmıştır.Hasta ve Engelli memnuniyetini esas alan ve Engelli haklarına saygılı olma konusuna özel bir önem veren Rehabilitasyon Merkezimiz, öğrencilerimiz ve ailelerinin dilek ve beklentilerinin takibi, Aksaray Özel Eğitim, Öğrenci ve ailelerinin şikayetlerinin anında değerlendirip karşılanması ile hasta ve engelli bireylerimizin memnuniyetinin en üst seviyeye çıkartılmasına gayret edilmektedir.

Vizyonumuz

“Bir tohumdaki bilginin, doğada kendini doğal akışta şekillendirdiği gibi, her insanın özünde işlenmiş bilgi de özel ve doğru eğitimle şekillenir. Bireysel eğitim temelli eğitim anlayışımızla, her bireyin içinde saklı olan özelliğin farkındalığıyla, dünyamıza fayda katacak değerler işlemeye devam edeceğiz. Hedefimiz bireye uygun, doğru eğitim programını uygulamaya devam ederek var olan potansiyeli açığa çıkarmak. Evrenin frekansıyla, insanın frekansının dengelenmediği durumlarda başarıdan söz edilemeyeceğinin farkında olan Özel Tebessüm Eğitim ailesi, bu farkındalıkla öğrencilerinin ve velilerinin ilerleyen, gelişen, kendine ve çevresine faydalı, dengede, mutlu bireyler olmalarına katkı sağlayacak yöntemler kullanan uzman kadrosuyla, daha sağlıklı ve mutlu bireyler yetiştirmeye devam edecek. Türkiye’ de en iyi eğitimi veren, her yıl artan sayısıyla en iyi okullara öğrenci gönderen özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi olma yolunda ilerlemeye devam edeceğiz.”

Misyonumuz

“Sadece okul için değil hayat için öğren prensibi ile yola çıktık. Bilişsel, bedensel gelişimi dikkate alan ama duygusal-sosyal gelişimi göz ardı eden bir eğitim anlayışı çocuğun toplumda sağlıklı bir birey olması açısından olumsuzluk yaratır. Bizler, bütünsel gelişimin öneminin farkında olan ve bu ışıkta yola çıkmış bir kurumuz. Gelişim kadar bu gelişimin belirli aralıklarla bilimsel yollarla değerlendirilmesi de eğitim anlayışımızın ayrılmaz bir parçasıdır. Öğrencilerimizi 21. yüzyılın eğitim anlayışı içinde ve ilkelerimiz doğrultusunda; mutlu, sağlıklı ilişkiler kuran, öz yeterliliği yüksek, kendi kendine yeten, paylaşımcı, bilgili, katılımcı, cesaretli, bağımsız birer birey olarak topluma kazandırmak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzla sadece öğrencilerimizin değil velilerimizin de hizmetindeyiz.”